KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 17177167
nr 1717 7167
Färgetsningar
2 st, Rune E Sjögren. Signerade. Bildmått: 14x13 cm, yttermått inklusive ram: 42x32
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 19:33:17
18/8 19:28:17
18/8 19:28:43