KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 17177167

nr 1717 7167

Färgetsningar

2 st, Rune E Sjögren. Signerade. Bildmått: 14x13 cm, yttermått inklusive ram: 42x32

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 19:33:17

18/8 19:28:17 1      Vinnande bud
18/8 19:28:43 1      justering av budtak